Hakkımızda

Dağlar Kozmetik

Dağlar Kozmetik Ürünleri İmalat ve Gıda San. Tic. A.Ş, 2000 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kozmetik, otomotiv, tıbbi olmayan veteriner ürünleri sektörlerine fason üretim yapmakta olan firmamız, üretim tesisine ve Ar-Ge laboratuvarına yatırımlarını devam ettirmektedir.

daglar-kozmetik-iso-guncel.pdf erişimi için tıklayın

daglar-kozmetik-iso-guncel-tr.pdf erişimi için tıklayın

GMP  belgesine sahip olan tesisimizde pek çok sektör için üretim yapılmaktadır. Kozmetik sektöründe; parfüm, deodorant, vücut bakım, saç bakım ürünleri, duş jeli, şampuan, kalıp sabun vb. ürünler ve Dermokozmetik alanında; cilt, saç ve vücut bakımı için kullanılan, dermotolojik testlerden geçirilmiş ürünler: pişik önleyici krem, salyangoz salgısı özlü krem, çatlak karşıtı, anti-aging ürünler, güneş ürünleri vb.; Tıbbi olmayan veteriner ürünler alanında hayvan meme bakım ürünleri, göz çevresi bakım ürünleri; Otomotiv Sektöründe ise araç bakımı ve temizleyici ürünleri üretilmektedir. Ayrıca ortam kokulandırması sağlayan diffuser, oda ve oto spreyleri üretilmektedir. Bu ürün çeşitliliği her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Nitelikli tedarikçilerle iş birlikleri kurarak müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmek her daim önceliğimizdir.

Ar-Ge çalışmalarından üretim prosesine kadar geçen süreçte Dağlar Kozmetik müşterilerine A’dan Z’ye yardımcı olmakta, marka tescili, barkod işlemleri ve bakanlık bildirimleri gibi tüm aşamalarda destek sağlamaktadır.

Fason çalıştığımız firmalar için istedikleri takdirde kozmetik ürünler için Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun EBS firma kaydı, ÜTS ürün bildirimleri ve Sorumlu Teknik Eleman desteği sağlamaktayız. Gerekli laboratuvar testlerini yaptırıyor, aynı zamanda ürün güvenlik bilgi dosyalarının hazırlanmasına da yardımcı oluyoruz.

Hava aromatize edici ürünler için Gümrük Bakanlığı’na sunulması gereken tüm belgelerin hazırlanmasında yardımcı olmaktayız.

Tıbbi olmayan veteriner ürünler için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın istediği tüm evrakları hazırlamakta ve Sorumlu Personel desteği sunmaktayız. Ayrıca isteğe bağlı olarak müşterilerimize MSDS (Ürün Güvenlik Bilgi Formu) hazırlanması, ürünlerin ambalaj (şişe, kutu, etiket vb.) tasarımı konusunda teknik destek sağlamaktayız.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday