Parfüm, kokulu esans yağlar, aromatik karışımlar ve çeşitli kimyasal maddelerden yapılan karışımlardır. İnsan vücudunda, nesnelerde ve ortamlarda güzel koku vermek amacıyla kullanılır. . Esans yağı, pahalı bir parfüm hammaddesidir. Bitki özlü yağlar çiçeklerden ve bitkilerden, bazı işlemlerinden geçirilerek, kokunun kalıcı olması için içine bazı hammaddeler ilave edilmesi ile birlikte konsantre esans yağı elde edilmiş olur. Bu sebeple bazı esanslar, çok yüksek ücretlere satılmaktadır. Açık parfümlerde orjinal parfümler gibi aynı yöntemle üretim yapılarak elde edilmektedir. Konsantre esans kullanılmaktadır. Dünyada parfüm üretimi yapan markaların büyük bir kesimi bu tip esans kullanmaktadır. Tamamen doğal hammadde kullanan yoktur.

Parfüm üretimi için fason üretim işlemi oldukça fazla tercih edilmektedir. Fason parfüm üretimi ile çeşitli pek çok parfümün üretimi yapılabilir. Bu yöntemle sayısız koku parfüm haline getirilebilir. Fason üretim ile firmalar yalnızca üretim değil şişeleme ve dolum gibi alanlarda da destek alabilirler. Üretim ve dolum aşamaları hızlı bir şekilde halledilir. Fason parfüm üretimi ile kadın ve erkekler için sık kullanılan parfümlerin üretimi yapılabilmektedir.

 

Sizde parfümleri fason üretim ile elde edebilirsiniz. Ankara‘ da Fason kozmetik üretimine  devam eden Dağlar Kozmetik, üretim talepleri ile ilgilenmeye devam etmektedir.

 

Bizlerle beraber çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız. Ankara fabrikamız ve İstanbul Dış Ticaret müdürlüğümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

Ürettiğimiz ürünleri incelemek ve numune siparişi vermek için lütfen burayı tıklayınız.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday