FASON KOLONYA ÜRETİMİ


Güzel kokular, insanların yüzyıllardır ihtiyaç duyduğu ve aradığı bir gerçektir . Kolonyalar çok eski bir parfüm çeşididir. Kolonya ve parfüm arasındaki fark alkol ve esans oranlarıdır. Kolonyalar parfümlere göre daha hafif kokarlar. Kullanıldığında ferah bir etki yaratan kolonyalar aynı zamanda antiseptik özelliğe de sahiptir.

Limon, lavanta, bergamot, yasemin, manolya, mandalina, incir, ıhlamur, zeytin, iğde, tütün, okyanus, vanilya vb gibi koku sınırı olmayan kolonyalar renkleri açısından da her türlü zevke hitap edebilen çeşitliliğe sahiptir.

Kültürümüzde de çok esi yıllardan beri önemli bir yere sahiptir ve giderek değişen çağdaki toplumumuzda yerini kaybetmeden yıllardır bayramlarda, hastane ziyaretlerinde, yolculuklarda, konuk ağırlamalarında, hediyelik olarak kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir…

Siz de Fason Kolonya Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını da hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi  #kozmetikuretimi #kremuretimi  #kolonyauretimi #contractmanufacturing #cologne

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?