BEESWAX(BALMUMU) BALMUMU


Balmumu çeşitli arı türlüleri ile doğal yollardan üretilir. Arılar bu balmumları olmadan yaşayamaz. Bunun nedeni bel peteklerinin balmumundan yapılıyor olmasıdır.

 

Peki, arılar için bu kadar önemli olan balmumunun cildimiz için ne gibi faydaları vardır?

 

İçeriğinde A vitamini olmasından dolayı cilde sürdüğümüzde daha canlı bir deriye sahip olmamızı sağlar. Ayrıca yumuşatıcı ve nemlendirici özelliği ile derinizin ihtiyacı olan parlaklığı ve suyu kazanmasına yardımcı olur.

 

Nemlendirici rujlarda da bulunan balmumu soğukta soyulan ve çatlayan dudakların soğukla temasını keser ve nemini geri kazanmasına yardımcı olur.

 

Sizde cilt bakımınıza önem veriyorsanız balmumu olan ürünleri kullanmanızı öneririz.

Siz de  Fason Nemlendirici Krem Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?