Fason kozmetik üretimi konusunda alanında uzman ekibi ile Dağlar Kozmetik en yüksek kalitede ürün üretimini sağlamaktadır. Tecrübeli personeli ile gerek parfüm gerek kozmetik ürünlerinde teknolojinin vermiş olduğu veriler ile en kaliteli ürünleri üretmeye çalışıyor.
Son olarak ixoraoil selülit ve hamile çatlaklarını gidermek için üretilen cildi yenileyici ve besleyici yapıya sahip ürünü satıcı firmaya teslimatını sağlamış durumdayız.

Ixoraoil ne işe yarar :

Doğal yağlardan oluşan iXora-Oil; özel formülasyonu sayesinde hamilelik çatlaklarına ve selülitlere %99 kesin çözüm sunar.

Karın, bacak, kol, göğüs, basen gibi bölgelerde oluşan çatlaklar için etkili olan iXora-Oil; düzenli kullanıldığında çatlak, leke, selülit, gibi görünümleri hızla ortadan kaldırır.

Hamileliğin 3. ayından itibaren kullanılması önerilen iXora-Oil’in içinde paraben ve boya olmadığı için anne ve bebeğin sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir durum oluşmaz.

Leke açıcı özelliği sayesinde lazer, güneş yanığı, sivilce gibi lekeleri hafifletir.

İyi bir nemlendirici olarak da kullanılabilen iXora-Oil’in emilimi kolaydır. Yağ hissi bırakmaz.

Günde 2 defa düzenli şekilde kullanılması tavsiye edilir. İhtiyaç duyulduğu anlarda daha fazla kullanılmasının sakıncası yoktur.

 

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetik #fasonkozmetiküretim #istanbulfasonkozmetik #ankarafasonkozmetik #izmirfasonkozmetik

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday