ZAMBAK YAĞI


 

ZAMBAK YAĞININ FAYDALARI

Zambakgiller familyasına ait olan zambak bitkisinden çeşitli yöntemler ile elde edilen zambak yağı, cilt bakım yağı olarak sıklıkla tercih edilen bitkisel yağ çeşitlerinden biridir. Mevsimlik bir bitki olan zambak bitkisinin çiçekleri genellikle beyaz olmaktadır. Zambak bitkisinden elde edilen zambak yağı, vücuda ve cilde birçok açıdan fayda sağlar.

Cilde birçok açıdan fayda sağlayan zambak çiçeği yağı, cildi sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Ciltteki kırışıklıkların giderilmesini sağlayarak cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesine destek sağlar. Ciltteki apse ve şişliklerin giderilmesinde etkilidir. Doğal bir nemlendirici olan zambak yağı, cildin nem dengesinin korunmasını sağlıyor. Vücutta bulunan selülitlerin ve çatlakların giderilmesinde de etkilidir. Ciltteki lekelerin giderilmesine de yardımcı olur. Zambak yağı, içerisinde bulunan bileşenler sayesinde cilde parlaklık ve canlılık sağlayarak cildin daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmasında etkilidir.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?