YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Temiz bir cilde sahip olmak sağlığın en önemli ve belki de ilk kuralıdır. Eğer cilt temizliğine özen gösterilmezse ciltte biriken yağ ve kir ciltte birikerek siyah nokta ve sivilce gibi problemlere sebep olabilir. Yüz temizleme köpükleri cildi yağdan ve kirden arındırmak için kullanılan kozmetik ürünlerdir. Yüz temizleme köpükleri cildi derinlemesine temizler, yağdan ve kirden arınmasını sağlar, cilde canlı ve fresh bir görünüm verir. Cildin nem oranını dengeler ve kuruluğa engel olur. Özel formülü sayesinde cildi yıpratmaz, bakımını yapar.

Yüz temizleme köpüğü seçmeden önce kendi cilt yapınızı iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Yağlı, kuru, hassas veya karma bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz uzman bir dermatologdan yardım alabilirsiniz. Cilt tipinizi belirledikten sonra kendi yapınıza uygun bir yüz temizleme köpüğü seçmelisiniz. Cilt yapınıza uygun bir seçim yapmazsanız kullandığınız üründen beklenen faydayı sağlayamayabilirsiniz.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday