Gün boyunca pek çok ortama girip çıkarız. Bu ortamlarda göremediğimiz ,  havada uçuşan kir ve tozlar cildimize yapışır ve gün sonunda cilt temizliği yapılmadığında, bu durum cildimizde birtakım hasarlara yol açabilir. Bu hasarlardan ilki, ciltte zamanla renk koyulaşması ya da cilt üzerinde kalıcı lekelerin oluşmasıdır. Bu lekelerden kurtulmak alternatif yöntemlerden birisi, beyazlatıcı krem kullanmanızdır.

İxora Yüz Beyazlatıcı Whitening Cream içerdiği Arbutin (4-hidroksifenil-b-d-glikopiranozit) hammaddesi ile ciltteki renk değişimi ve lekelere karşı etkili bir kremdir. Özellikle yaşlanmaya bağlı ve güneşin etkisiyle ortaya çıkan çilleri de aydınlatmaya yardımcı olur.

İxora Yüz Beyazlatıcı Whitening Cream, içerdiği maddeler sonucu ciltte iritasyona sebep olmaması için Allatoin içeriği arttırılmış ve esans oranı düşürülmüştür.

Ürünün tahmini etki süresi günde en az bir kullanım sonucunda 4-6 hafta olabilmektedir. Sabah ve Akşam olmak üzere cilde dairesel hareketler ile uygulanması tavsiye edilir.

 

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday