WHITENING CREAM


Gün boyunca pek çok ortama girip çıkarız. Bu ortamlarda göremediğimiz ,  havada uçuşan kir ve tozlar cildimize yapışır ve gün sonunda cilt temizliği yapılmadığında, bu durum cildimizde birtakım hasarlara yol açabilir. Bu hasarlardan ilki, ciltte zamanla renk koyulaşması ya da cilt üzerinde kalıcı lekelerin oluşmasıdır. Bu lekelerden kurtulmak alternatif yöntemlerden birisi, beyazlatıcı krem kullanmanızdır.

İxora Yüz Beyazlatıcı Whitening Cream içerdiği Arbutin (4-hidroksifenil-b-d-glikopiranozit) hammaddesi ile ciltteki renk değişimi ve lekelere karşı etkili bir kremdir. Özellikle yaşlanmaya bağlı ve güneşin etkisiyle ortaya çıkan çilleri de aydınlatmaya yardımcı olur.

İxora Yüz Beyazlatıcı Whitening Cream, içerdiği maddeler sonucu ciltte iritasyona sebep olmaması için Allatoin içeriği arttırılmış ve esans oranı düşürülmüştür.

Ürünün tahmini etki süresi günde en az bir kullanım sonucunda 4-6 hafta olabilmektedir. Sabah ve Akşam olmak üzere cilde dairesel hareketler ile uygulanması tavsiye edilir.

 

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?