İxora Kahveli Vücut Peelingi cildinizin nemlendirilerek yumuşamasına ve uygulama sırasında yapılan masaj sayesinde rahatlamasına yardımcı olur.

 

Kullanım talimatı: Uygulanmak istenen bölge su ile nemlendirilir. İnce bir tabaka oluşturacak şekilde sürülerek birkaç dakika boyunca masaj yaparak uygulanır, 10 dakika kadar bekletilir ve sadece su ile durulanır. Bir lif veya kese yardımı ile durulanabilir. Sabun, duş jeli vb. kullanmayınız. Kullandıktan sonra paketin hava almayacak şekilde kapatıldığından emin olun.

İxora Coffee Scrub yağlardan oluşan içeriğe sahip olmasına rağmen alerjik reaksiyon gösterebilir. Kullanmadan önce içindekiler kısmını okuyunuz. Eğer tahriş meydana gelirse kullanmaya devam etmeyiniz ve doktorunuza danışınız. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve nemsiz ortamda saklayınız. Göz ile temasından kaçının, eğer gözünüze gelirse bol su ile yıkayınız. Haricen kullanılır.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

 

 

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday