Güzelleştiren vitamin içerikli kozmetik ürünler..

Kozmetikte vitamin kullanımı gün geçtikçe oldukça yaygınlaşarak ilerlemektedir.  Vitaminlerin cilt üzerinde onarıcı, yenileyici ve koruyucu etkisi bulunmaktadır. Sindirim yolu ile alınan ağızdan alınan vitaminlerin çok az bir kısmının cilt hücreleri tarafından emilebildiği uzmanlar tarafından söylenmektedir. Bu sebeple vitaminlerin cilt üzerindeki faydalarından daha fazla yararlanabilmek için kozmetik ürünler içersinde kullanılarak cilde direk olarak uygulanması tercih edilebiliyor. Vitaminler, kozmetik ürünler yardımı ile cilt yüzeyine yerleşerek, cildi korur,  cilt üzerine enerji verip, canlı görünmesine yardımcı olurken, yara, çizik gibi olumsuz görünümlerin iyileşmesine katkı sağlar.

A vitamini, yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı bir vitamin olmakla birlikte cilt gelişimini destekler. Cilt yüzeyinden emilebilir, rengi eşitler ve cilt üzerindeki olumsuz görüntüleri azaltmaya yardımcı olur.  Özellikle kuru ve canlılığını kaybetmiş cilt için tazeleme etkisi bulunmaktadır.

E vitamini, kırışıklık oluşumları için cildinizi destekler. Son zamanlar kremler haricinde, şampuan, güneş kremleri ve makyaj temizleyici kozmetik ürünlerde E vitaminine de sıkça yer verilmektedir.
Cildin nem dengesini korumasına yardımcı olurken, cilt direncini arttırır.

A ve E vitamini yaygın kullanılmakla birlikte, diğer vitamin grupları da kozmetik ürünlerde yer edinebilmiştir.

Canlı ve sağlıklı bir cilt için düzenli bakım ile birlikte yeterli oranda nemlendirme,  amaca uygun olan kozmetik ürün seçildiği durumda kusursuz cilt ve memnun edici sonuçlar görebilirsiniz.

Siz de Vitamin İçeren Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday