A vitamini ciltte yaşlanmayı yavaşlatıcı etkisi olduğu; gerçekleştirilen klinik ve laboratuvar çalışmaları sonucu elde edilen cilde dost etkileri de yadsınamaz bir vitamin türüdür.

Retinoidler A vitamininin sentetik türevlerinden biridir. Retinoik asit retinolün vücutta metabolize olmasıyla olusur. Retinoik asit  güneşe maruz kalınması sonucu ortaya çıkan fotoyaşlanmayı kısmen geri döndüren farmakolojik maddelerdir. UV ışınlarına bağlı hasarın giderilmesi amaçlı birçok cilt-deri bakım ürünleri içinde yer alır. A vitamini, ciltteki kolajen salgısını artırarak, derinin gerginliğin artırır. Soyucu özelliği de  olan A vitamini, bu sayede yıpranmış cildin altından taze ve yeni bir derinin gelmesini sağlar. Cilt üzerindeki düzensiz pigmentasyonu azaltır. Güneş lekelerinin hafiflemesine yardımcı olur.

Cilde faydaları ; akne tedavisinde, güneş lekelerinde ve cilt lekelerinde tedaviye yardımcı olarak kırışıklık tedavisinde anti aging etkisiyle rol oynar. A vitamni bir antioksidandır ve yaşlanmayı yavaşlatmaya yardımcı olur.

 

 

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday