TUZLU PEELİNG VE TUZLU KOZMETİK ÜRÜNLER FASON ÜRETİMİ


Tuzun cilde üzerindeki faydaları uzun yıllardır bilinen değerli bir bilgidir. Tuz öncelikle peeling etkisi ile cilt üzerinde etkili bir ürün olacaktır. Tuzun kan dolaşımı üzerinde hızlandırıcı etkisi bulunur, buda cildin canlanmasına yardımcı olur. Cilt üzerinde peeling yapılarak ölü derilerden arındırılması sağlanır. Sivilceler üzerinde de etkilidir.  Deniz tuzu ise cilt lekeleri için etkili bir üründür.  Tuz, ayak bakımında da kullanılmakla birlikte kokuyu önler ve ayak üzerinde ki ölü derileri temizler.  Tuz maskeleri kullanarak cildinizin genç ve canlı görünüm kazanmasına destek olabilirsiniz. Aynı zamanda ciltteki zararlı bakteri ve çeşitli enfeksiyonlara karşı da etkili olacaktır. Düzenli kullanım sağlandığında cilt üzerinde beyazlatma etkisi gösterebilir. Bir diğer yandan gözenekleri temizleyici tonik etkisi oluşturabilir.  Tuzun cilt üzerinde olumlu etkileri arasında canlandırıcı ve yumuşatıcı peeling etkisi  oldukça öne çıkıyor ve kozmetik ürünlerde yerini alıyor.

Siz de Tuzlu Peeling – Tuz İçeren Kozmetik Ürün Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?