TOPUK KREMİ


TOPUK KREMİ NE İŞE YARAR?

Ayak ve topuk çatlakları sık karşılaşılan cilt problemleridir. Özellikle cilt kuruluğu topuk çatlaklarının başlıca nedenidir. Ayaklara düzenli bakım uygulanmazsa topuklarda oluşan çatlaklar derinleşerek kanamalara ve yoğun ağrıya sebep olabilir.

Hasar görmeye başlayan topuklar zamanla nemini kaybetmeye başlar. Dağlar Kozmetik tarafından sizin markanızla sizlere özel formülize edilmiş olan ürün, yıpranmış topukların ilk günden nemlenmesini sağlayarak cildin yumuşamasına katkı sağlar. Nemini kazanan cilt eski konforuna geri döner. Ayak cildinizin ihtiyacı olan nemin karşılanmasıyla birlikte kendinizi daha iyi hissedersiniz.

İçeriğinde bulunan etken maddeler kuruluk problemi bulunan topukların hızlı bir şekilde yumuşamasına destek olur. Ürün içeriğinde bulunan Allantoin, cildin yenilenmesine ve yumuşacık bir görünüme sahip olmasında önemli etken maddedir. E vitamini ise, tırnakların güçlenmesine katkı sağlar.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?