Anti-Bakteriyel Tırnak Serumu

Anti-bakteriyel Foot Fresh el ve ayaklarda oluşan tırnak mantarlarına karşı çözüm sunmak amacıyla üretilmiştir.

Güçlü formülü sayesinde düzenli kullanıldığında etkisini hızla görebileceğiniz Food Fresh el ve ayaklarda oluşan kalınlaşmış tırnaklar, beyazlaşma, kırılma, tırnak yuvasında boşalmadan kaynaklı tırnak düşmesi gibi sorunlara kesin çözüm sunar.

Bilindiği üzere tırnak mantarı uzun tedavi isteyen anti-bakteriyel durumdur. Genellikle hijyenle alakalı sorunlar sebebiyle oluştuğu söylense de tırnak mantarlarının kökeninde stres ve kaygı bozuklukları yatar.

Tırnak Mantarlarının detertan gibi yoğun kimyasal içeren temizleyicilerle temas etmemesi iyileşme süresini hızlandıracaktır. Bazı mantar türlerinin bulaşıcı olması nedeniyle havlu, terlik gibi bedenle temas eden materyallerin ortak kullanılmaması önerilir.

Food Fresh kullanıma başlandıktan sonra anti-bakteriyel özelliği olduğu için bulaşma riski ortadan kalkar.

Dağlar kozmetik fason kozmetik üretimi ürünlerini hazırlama aşamasında en yüksek kaliteyi hedeflediği için üretilen ürünler, üretici müşterinin memnuniyetinden daha çok son kullanıcının memnuniyetini göz önünde bulunduruyor ve bu durum ürettiğiniz ürünlerin satışını tetikliyor.

 

Fason Kozmetik Üretimi ürettirilen tüm ürünlerde en yüksek kaliteyi hedefler, 19 yılı aşan üretim tecrübemiz ile sizlerin bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday