TIRNAK BAKIM ÜRÜNLERİ

 

Tırnak keratin adı verilen proteinlerden oluşan yarı saydam bir yapıdır. Tırnaklar özellikle ellerimizdeki estetik güzelliğin sebebidir. Tırnaklarımızın kırılması, çatlaması, renk değiştirmesi ya da çizilmesi vücudumuzda eksik şeyler olduğu anlamına gelebilir. Tırnak kırılmasının en yaygın sebebi vitamin, kalsiyum, magnezyum, demir ve çinko eksikliğidir. Ayrıca tırnak kırılmasının nedenleri arasında tırnak yemek, tırnakları nemlendirmeyi unutmak, tırnak katikülleri ile ilgilenmemek, ojeyi elle çıkarmak, kuru cilt gibi etkenler vardır.

Tırnak sağlığı için; tırnaklar temiz tutulmalı, düzenli olarak bakım yapılmalı, ojeler özenle temizlenmeli ve vitamin takviyesi yapılmalıdır. Destekleyici olarak tırnak bakım solüsyonları kullanılmalıdır. Tırnak bakım solüsyonları kırılmaya, mantar ve bakteri oluşumuna karşı etken bir üründür. Tırnak bakım solüsyonları, tonikler tırnak bozukluklarında güvenle kullanılabilir.

Sizde Fason Tırnak Serumu Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday