TIRAŞ SONRASI LOSYONU ÜRETİMİ


Tıraş olmak yeteri kadar zor bir işlemken birçok erkek tıraş sonrası tahriş olan cildini yatıştırmak ister.

Cildine soğuk buz etkisi yapacak ve cildini yatıştıracak, ayrıca cildin kızarmasını önleyecek tıraş sonrası losyonu onlar için vazgeçilmez bir ürün olabilir.

 

Menthol ferahlığı ciltte buz etkisi yaratırken E vitamini ile cilt yatışır. Ayrıca içeriğindeki gliserin gibi hammaddeler ile cilt yumuşar.

 

Kadınların olduğu kadar erkeklerinde cildinin neme ve bakıma ihtiyacı vardır. Hem yaşlanmayı geciktirmek hem de daha yumuşak bir cilde sahip olmak isteyen birçok erkek vardır. Vitamin B3, Aloe vera, spirulina, vitamin E ve hyaluronic acid gibi besleyiciler eklenerek yumuşacık bir cilde sahip olmanız sağlanır.

 

Siz de tıraş losyonu üretebilir ve bu ürünü kolayca pazarlayabilirsiniz.

 

Siz de Fason Tıraş Sonrası Losyonu Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?