Parfüm seçerken mevsime göre, kıyafete göre, ten rengine göre, hatta gidilecek ortama göre dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır. Bu haberimizde sizlere ten farkına göre parfüm seçiminde dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan kısaca bahsedeceğiz.

Açık Tenliler(Sarışınlar) İçin Parfüm Seçimi

Beyaz tenli ciltler genelde kuru ciltlerdir. Bundan dolayı beyaz tenli veya sarışın bayanların çiçek kokularını tercih etmeleri halinde etkisi daha uzun süreli olacaktır. Bu tarz kokular hafif, ferah ve fresh kokulardır. Bahar ve yaz mevsimine de oldukça uygundurlar. Spor yaparken, seyahat ederken, günlük iş hayatında rahatça kullanılır.

Koyu Tenliler (Esmerler) İçin Parfüm Seçimi

Eğer esmer tenliyseniz bu konuda açık tenli bayanlara göre biraz daha şanslısınız. Esmer ciltlerde yağ oranı biraz daha yüksek olduğundan parfümdeki esans ciltte kalıyor. Böylece kokunun daha yoğun ve kalıcı olduğu bilinir. Bu nedenle koyu tenlilerin notaları daha iddialı olan keskin, baharatlı, egzotik ve odunsu  parfümleri denemesi daha uygun olacaktır.

Tavsiye üzerine parfüm almayı çok mantıklı bulmuyoruz çünkü her parfüm kullanan her insanda aynı durmaz bunu sıklıkla duyarız. En güzeli teninize yakışacak kokuyu deneyerek almanız. Bunun için sizleri İxora bayilerimize güler yüzlü çalışanlarımıza da danışarak parfüm seçmenizi öneriyoruz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday