1.  Yüzünüzü Yıkayın

Sabah uyanınca ve gece yatmadan önce – günde iki kere – olmak üzere cildinize uygun seçtiğiniz, sade içerikli bir temizleyici ile cildinizi yıkayıp, yumuşak bir havluyla, cildinizi çekiştirmeden, havluyla cildinize tampon yaparak yüzünüzü kurulayın. Yüzünüzü yıkadığınız suyun sıcak olamamasına dikkat ediniz.

2.  Buhar Uygulayın

Cildinizi temizledikten sonra, kaynamış su dolu bir kasenin üzerine, başınıza havlu kapatarak cildinizi buhara maruz bırakın. Sıcak su buharı ile gözenekleriniz açılacaktır. Bu işlemi 2-3 dk. kadar sürdürebilirsiniz. Sürenin sonunda havlu ile, tampon hareketlerle yüzünüzdeki suyu emdirin.

3.  Peeling Uygulayın

Cildinize agresif olmayan, ince partiküllü bir ürün ile peeling yapın. Peeling yapmak, cilt üzerindeki ölü deri hücrelerini büyük oranda azaltır.

4.  Maske Yapın

Cildinizi ölü deri hücrelerinden arındırdıktan sonra, nem maskesi yaparak cildinizi nemlendirmelisiniz. Yağlı cilt tipine sahipseniz, cildinize nem maskesi dışında kil maskesi de uygulayabilirsiniz.

5.  Tonik Uygulayın

Son adım olan nemlendirme adımdan önce, cildinize tonik uygulamalısınız ki, temizlemek için açtığımız gözenekleri tekrar küçültelim.

6.  Nemlendirin

Cilt temizliği ve bakımının en son aşamasını nemlendirme işlemi oluşturur. Cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile cildinizi nemlendirip, yatıştırabilirsiniz. Göz çevresi için daha hafif, göz çevresi için özel üretilmiş ürünler kullanmaya dikkat edin. Yüzünüzü nemlendirirken boynunuzu nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Unutmayın, yaşı belli eden yüzdeki kırşıklıklar değil, boyundaki kırışıklıklardır.

Siz de Fason Cilt Bakım Ürünleri yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday