Açılımı “Blemish Balm” olan “leke kremi” ya da “Beauty Balm” olan “güzellik kremi” anlamına gelmektedir. BB krem, cilde hafif ve nazik bir kapatıcılık sunan ve aynı zamanda cilde bakım yapma etkisi de olan kremdir.

Cilt rengini eşitleme, leke görünümünü gizleme ve kızarıklıkları dengeleme gibi birçok soruna çözüm olan BB kremler, günlük makyajda sadelik isteyenler için bire birdir.

Bunların yanı sıra BB kremlerin en sevilen özelliklerinden biri de cildi güneşten korumasıdır. Güneş koruma faktörü içeren BB kremler cildin UV ışınlarından korurken cilde daha ışıltılı bir görünüm sağlamaktadır.

BB krem nasıl seçilmelidir?

Bu ürünlerin fondötenler gibi çok farklı tonları ve numaraları bulunmaz.

BB kremler üç farklı tonda bulunmaktadır.

1.Light

2.Medium

3.Dark

Genellikle medium (orta ton) BB kremler çoğu cilt rengine uygundur. Cilt tonu fazla beyaz olan kişiler ise light (açık ton) BB kremler tercih etmelidir.

BB kremin ince, hafif ve cildi yormayan yapısı onu günlük makyajın vazgeçilmezi olmasını sağlamaktadır.

Dikkat! Günün sonunda cilt temizliği ihmal edilmemelidir. Her ne kadar ismi krem olsa da BB kremin renkli olduğu için gece bakımına uygun olmadığı unutulmamalıdır.

 

Sizde BB KREM ve MAKYAJ TEMİZLEYİCİ için FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için lab2@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday