Kozmetik sektörünün erkeklerden çok kadınlara hitap ettiğini söylesek yanlış söylemiş olmayız herhalde. Kendine özen gösteren erkekler için olduğu gibi, kadınlar için de kozmetiğin vazgeçilmez parçası şüphesiz parfümdür. Sizi tanımlayacak bir kokuya sahip değilseniz, güzelliğinizin bütünlüğü tamamlanmamış olacaktır.

Ixora 18 yıldır parfüm alanında yüzlerce ürünü beğeninize sunmuş, çeşitli kokulara alternatiflerini gözler önüne sermiştir.

Kısa zamanda geniş müşteri kitlesine ulaşan kreasyon kokumuz Ixora Munequita süslü kadınların tercihi olmuştur. Kokusu ile koku duyunuzu etkisi altına alırken, görseli ile gözlerinize hitap etmekte. Şık tasarımı ve eşsiz tasarımı ile adeta kullananların vazgeçilmezi olmaktadır. Siz henüz Ixora Munequita’yı koklamadıysanız ya da kendi kokumu fason ürettirip piyasaya sürmek istiyorum derseniz bizlere ulaşın.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday