Şampuan, saçlarda bulunan her türlü parçanın ve kirin derinlemesine temizlenmesi için gerekli olan temizlik maddeleridir. Şampuanlar içerik bakımından genel olarak sülfatlı ve sülfatsız olarak ikiye ayrılmaktadır. Son dönemlerde popüler olan sülfatsız şampuanlar, daha az köpüren ancak sülfatlı şampuanlara göre saçlarda daha yumuşaklık hissi bırakan bakım ürünleridir.

 

Boyalı ve yıpranmış ve hassas saçlar için koruyucu özelliğe sahip olan sülfatsız şampuanlar saçlardaki renk kayıplarını önler, saçlarınızın yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşmasını ve kolaylıkla taranmasına yardımcı olur, kuru-mat ve cansız saçlarınızın onarılmasını destekler, kepek problemini en aza indirmeye yardımcı olur, yumuşak içeriğinden dolayı saçlardaki kopma, yıpranma ve sertleşme problemlerini ortadan kaldırır.

 

Ayrıca şampuanlarda SLS, SLES, boya, paraben içermez testleri de yapılarak ürünleriniz Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmaktadır.

 

Dağlar Kozmetik Ar-Ge laboratuvar biriminde size özel formülasyon hazırlanarak geliştirilecek  şampuan üretimi ve testleri ile ilgili aşağıdaki numaralardan bizimle irtibata geçiniz.

 

 

 

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday