Shea yağı, son zamanlarda cilt ve saç bakımı ürünlerinin içeriğinde sıklıkla kullanılan doğal bileşenler arasında yer almaktadır. Cildi besleyen, nemlendiren ve elastik formunu korumasına yardımcı olan bu ürünler artık bakım malzemelerin başında gelmeye başladı.

Shea yağının ismi Afrika’da yetişen bir ağaç olan ve Afrika Shea ağacı olarak da bilinen Vitellaria Paradoxa’dan geliyor. Bu ağacın fındıkları bazı işlemden geçiriliyor ve bir yağ çıkarılıyor. İngilizce adından dolayı shea butter yağı olarak bilinir. Bu doğal yağ kozmetik sektöründe oldukça kullanılmaktadır.

Doğal bir nemlendirici ve antioksidan kaynağıdır. Birçok cilt bakım ürününde yer alır, günlük kullanıma uygundur. İçerisinde yer alan yağ asitleri, cilt sıcaklığı ile kolayca erir ve cilt tarafından rahatlıkla emilen yağ, cildi yumuşatır ve nemlendirmeye yardımcı olur. Kuru ve hassas ciltlere sahip kişiler olmak üzere, her cilt tipi tarafından kullanıma uygundur.

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday