Doğanın mucizevi içeriği Shea yağı, Sahra’nın aşağısındaki Afrikalı kadınların yüzyıllardır ciltlerini ve saçlarını beslemek ve korumak için kullandıkları bir güzellik maddesidir.

 

Shea butter, karite yağı olarakta bilinmektedir. Karite yağı Afrika’da yetişen karite ağacının cevizlerinden elde edilir. Açık sarı renkte bir yağdır. Doğal nemlendiricilerden biri olan shea butter genelde kozmetikte kullanılır, vitamin anlamında oldukça zengindir. Shea yağı içeren ‘İxora Shea Butter Krem’ normal ve çok kuru ciltleri beslemeye yardımcı olur. Cilt tüm gün boyunca rahatlar ve shea yağının sarmalayıcı kokusuyla nazikçe kokulandırılır. Tüm vücut ve yüz için nemlendirici amaçlı kullanılabilir. Vücut sıcaklığında eridiğinden dolayı, deri tarafından kolayca emilir ve yağlı bir his bırakmaz.

İçeriğindeki A ve E vitamini sayesinde, cilt üzerindeki kırışıklıkların giderilmesinde ve cilt sıkılaşmasında yardımcı olur.  Deri üzerinde çeşitli oluşmuş çatlak, yara ve yanık izlerini nemlendirip, görüntünün düzeltilmesinde yardımcı olur. Nemlendirici etkisi sayesinde, cildin rüzgâr, güneş ve soğuğa karşı dayanıklılığı arttırmayı destekler. Ayak, topukları, diz ve dirsekler gibi bölgelerde zamanla oluşan sertleşmeleri yumuşatmak için kullanılabilir. Cilt üzerindeki gözenekleri tıkamadan nemlenmesini sağlar.

Sizde bu ürünü fason üretim ile elde edebilirsiniz. Ankara‘ da Fason kozmetik üretimine  devam eden Dağlar Kozmetik, üretim talepleri ile ilgilenmeye devam etmektedir.

Bizlerle beraber çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız. Ankara fabrikamız ve İstanbul Dış Ticaret müdürlüğümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

Ürettiğimiz ürünleri incelemek ve numune siparişi vermek için lütfen burayı tıklayınız. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday