ŞEKERLİ BODY PEELING ÜRETİMİ


ŞEKERLİ BODY PEELİNG ÜRETİMİ

Cilt bakımımız şu soğuk kış aylarında önemini arttırıyor. Soğuk ve nemsiz hava cildimizi kurutuyor ve çatlamalara yok açıyor. Sadece ellerimizi değil bu dönem de tüm vücudumuzu nemli tutmak için şekerli body peelingler imdada koşuyor.

Duştan sonra tüm vücuda sürülüp, kısa süreli beklemeden sonra kolayca durulanabilen bir ürün olması kullanım kolaylığı ile herkesi etkiliyor. Etkisini anında gözlemleyebileceğiniz; kahveli ve meyveli çeşitleri ile bu ürün birçok kadın için kış aylarının vazgeçilmesi zor ürünleri sıralamasına girmiş durumda.

Çeşitli yağlar ve bitki özleri sayesinde cildin çatlamasını önleyen ve uzun süreli kalıcı bir yumuşaklık kazandıran bu ürünü siz de denemeli ve üretmelisiniz.

 

Siz de Fason Şekerli Body Peeling Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?