Sarımsak Özlü Şampuan Fason Üretimi


Daha gür, canlı ve sağlıklı saçlara sahip olmak için bitkilerin gücü çok etkilidir. Saç ve saç derisi için faydaları klinik çalışmalarla kanıtlanan sarımsak buna çok güzel bir örnektir. Saçların beslenmesini, güçlenmesini sağlayan sarımsak aynı zamanda saç derisindeki problemlerden kurtulmayı da sağlar.

Sarımsağın bu mucizevi özellikleri sebebiyle kozmetik ürünlerde de kullanılmaya başlamış ve tercih edilir hale gelmişlerdir. Saçları gürleştirmeyi ve daha parlak görünmesini sağlamayı amaç edinen ürünlerde çoğunlukla kullanılmaktadır. Sarımsağın kokusundan endişe edenler için de güzel bir haberimiz var: yeni teknolojiler sayesinde kokusuz sarımsak özleri elde etmek mümkün. Serum ve şampuanlara kolaylıkla eklenebilen sarımsak özü ile daha sağlıklı ve gür saçlara ulaşmak mümkün!

 

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason KozmetikFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?