Şampuan Nasıl Seçilir?


Saç tipine göre değişir ama dikkat edilmesi gereken bir husus daha var ki o da saç derisi.

Arkadaşlar; unutulmaması gereken konu şudur ki sağlıklı bir saç için önce sağlık bir saç derisine sahip olmak gerekir.

 

Market veya Kozmetik marketlerdeki ouww wauuww denilen, güzel kızların hoplayıp zıpladığı ürünleri unutun. Çünkü bu ürünler “başımıza dert açmak” deyimini deyimlikten çıkarıp, gerçek anlama eviren cinsten ürünler. %80 su bazlı dedikleri şampuanlarda genellikle bu ürünlerden oluşuyor ve tabiri caiz ama saç derimizi çim adama doğru sayı doğrusunda yürütmeye başlıyor.

 

Seçilen şampuanın öncelikle bitkisel olmasına dikkat edeceğiz. Bitkisel ürünler, kimyasal ürünlere göre etkisini çok daha geç gösterir ama istikrarlı kullanımda bu etki sağlıklı saç nasıl olurmuş bize kanıtlar.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonsampuanuretimi #fasonşampuanüretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?