Saç bakımı denildiğinde akla ilk gelen şey şampuan ve saç kremidir. Saç için doğru şampuan ve saç kremi seçmek çok önemlidir. Saça uygun olmayarak seçilen şampuan saçlarınızı yıpratabilir ve saç dökülmesine sebep olabilir. Bu olumsuz etkileri en aza indirmek, saç sağlığı ve güzelliğini korumak için şampuanı tamamlayan en önemli unsurundan biri de saç kremidir. Özellikle kuru, yıpranmış, zor taranan, cansız ve mat görünen saçlar için oldukça etkili olan saç kreminin özelliklerini gelin yakından inceleyelim.

Saç kreminin en büyük özelliği saçı nemlendirmesidir. Bununla beraber saçları yumuşatan, saça esneklik kazandıran, kolay taranmayı sağlayan, kırılmayı önleyen, mat görünümü giderip parlaklık sağlayan bir bakım ürünüdür.

Saç kremi durulanan ve durulanmayan olarak ikiye ayrılır. Durulanan kremler daha çok tercih edilip çoğunlukla kalın telli, kabarık saçları yatıştırmak ve beslemek için kullanılırken durulanmayan kremler ise saçı yumuşatan ve nemlendiren bir özelliğe sahiptir.

 

Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday