Saçlara Vitamin Desteği


Vücuttaki pek çok faaliyeti başlatan ve devam ettiren vitaminler olmadan bir yaşam düşünülemez. Vücutta yeterince üretilemediği için vitaminlerin mutlaka dışarıdan alınması gerekir. Vitamin değeri yüksek besinlerin tüketilmesi cilde ve saçlara olumlu etkilerde bulunmaktadır.

Artık saç ürünlerinde de oldukça fazla kullanılan vitaminler, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken, iyi bir nemlendirici olarak da görev yaparlar. Folik asit olarak bilinen B9 vitamini ve biotin olarak bilinen B7 vitamini saç dökülmesini önlemeye yardımcı olurken, Vitamin B5 (panthenol) saç teline tutunarak saçların nemlenmesini ve yumuşamasını sağlar, kırıkları onarmaya yardımcı olur. Vitaminler sayesinde saçlar daha gür ve parlak gözükür.

B vitaminleri suda kolaylıkla çözünebildiği için şampuan ve serum gibi saç ürünlerinde formülasyonlarda kullanılabilmektedirler.

Siz de Fason Kafeinli Şampuan Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

#fasonkozmetik #fasonkozmetiküretimi #fasonkozmetikuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason KozmetikFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?