SAÇ KREMİ ÜRETİMİ


Saçlarımız da en az cildimiz kadar bakıma ihtiyaç duyar. Sıcak/soğuk hava, deniz, havuzlardaki klor, saç şekillendiriciler, saç boyaları, saçı şekillendirmek için uygulanan kimyasallar, şekillendirme sonrası kullanılan yanlış ürünler gibi etkenler saçları yıpratarak katman katman ayrılmasına, zayıflamasına, direncini ve parlaklığını kaybetmesine, kırılmalara hatta kopmalara neden olabilmektedir.

Her saç bakımla çok daha sağlıklı hale gelebilir. Saç bakımı için kullanılan şampuan kadar sonrasında kullanılan saç kremi de önemlidir. Saç kremleri saçı dışarıdan koruma ve yapılandırma özelliğine sahiptir, içerdiği aktifler ve dolgu maddeleriyle ayrılan katmanları tamamlar,  saçın ihtiyacı olan neme ve ışıltısına kavuşmasına yardımcı olur, saçın esnekliğini de korumasını ve böylece sağlıklı uzamasına yardımcı olur, saçın yumuşamasını, kolay taranıp şekillendirilmesini, sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlar. İnce telli, kalın telli, kuru ya da yağlı fark etmeksizin her saç tipine uygun saç kremleri ile ışıl ışıl sağlıklı görünen saçlara sahip olmanız mümkün.

Siz de Fason Saç Kremi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi  #kozmetikuretimi #kremuretimi #contractmanufacturing #haircream

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason KozmetikFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik ÜretimiHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?