SAÇ BAKIM YAĞI


Kuru, kırılmış, yıpranmış saçlar için saç bakım rutininize saç bakım yağlarını ekleyebilirsiniz. Tamamen bitkilerden elde edilen yağlı saç bakım serumlarını kullanarak saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Jojoba yağı, lavanta yağı, badem yağı, Hindistan cevizi yağı, fındık yağı saç bakımında etkili olan yağlardan bazılarıdır. Yağ karışımlarından oluşan saç bakım serumları aynı zamanda saçınıza doğal bir parlaklık verir.

Jojoba Yağı, saçları yumuşatır. Lavanta yağı, saçların ışıl ışıl görünmesine yardımcı olur. Badem yağı, saç bakımında kullanılan önemli yağlardan biridir. Saçların güçlü görüntüsünü destekler. Hindistan cevizi yağı ise saçın nemli ve parlak görünmesine yardımcıdır. Fındık yağı B1, B2, B6 ve E vitamini bakımından yüksek olan bitkisel bir yağdır. Aynı zamanda cilt bakımında da kullanılan bu yağ nem ve parlaklık verir.

Siz de Saç Bakım Yağı ürünlerinden fason üretim yaptırmak isterseniz  buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?