Cilt bakımında en son son trend olan probiyotikli ürünleri inceleyin. Görünen o ki, probiyotiklerin cilt bakımında kullanılması aslında pek de yeni bir keşif değil! Bağırsak florasına faydalarından ötürü probiyotiklerin beslenmemize eklemenin önemini yıllardır konuşaduralım, bilim insanları konuyu bir adım öteye taşıdı ve bu yararlı bakterileri cilt bakım ürünlerinin içeriğine ekledi. Çünkü probiyotikler yalnızca bağırsakları hizaya getirmekle kalmıyor, yaşlanma belirtilerinden akneye, pek çok cilt problemine de çözüm sunuyor.

Probiyotikli ürünler ne yapıyor?

Cildin pH değeriyle uyumlu olmayan temizleyiciler, hava kirliliği ve UV ışınları gibi çevresel faktörler, stres ve hormonal değişiklikler cilt mikroflorasının dengesini bozabiliyor. Bunun sonucu olarak da ciltte akne, hassasiyet, tahriş, kızarıklık, nemsizlik, kırışıklık gibi problemler baş gösteriyor. Probiyotiklerle zenginleştirilmiş bakım ürünleriyse, bu mikroflorayı yeniden yapılandırarak cilt bariyerini güçlendiriyor.

Probiyotikli ürünlerin cilde faydaları ne?

-Hücre yenilenmesinde

-Cildin kolajen ve protein üretiminde

-Akne önlemede

– UV ışınları kaynaklı cilt hasarlarında

-Atopik dermatit tedavisinde

-Alerjik enflamasyon gibi cilt problemlerini de hem tedavi ediyor hem de önlüyor.

Siz de PROBİYOTİKLİ BAKIM KREMLERİNİZİN Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.0

#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi  #üretim #probiyotik #probiyotiklibakım #probiyotiginönemi #probiyotiklilosyon #kendimarkamlaüretim #kozmetik

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday