PARFÜM


 

Yüz yıllar önce Fransız sokaklarının kötü kokmasından ötürü geliştirilen parfüm bugün herkese hitap eden bir kozmetik ürün haline gelmiştir. Hatta kozmetik sektörü bu sayede başlamıştır diyebiliriz.

Zaman içerisinde büyük parfüm markaları ve esans firmaları kurulmuştur. Bu sayede parfüm büyük bir pazar haline gelmiştir.

Yasemin, vanilya, tarçın, portakal, limon, nar ve çilek gibi birçok üründen kokular elde edilmiştir. Esans firmalarının artması ile çeşitlilik daha da artmış ve bu da parfümü kolay ulaşabilen bir ürün haline getirmiştir.

İxora Kozmetik olarak biz 1998 den beri parfüm imalatı yapmaktayız. Binlerce esansın bulunduğu geniş bir ürün yelpazemiz ve yüzlerce parfüm çalışmamız bulunmaktadır.

 

Siz de  Fason Parfüm Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?