NİASİNAMİD NEDİR?


Niasinamid, B3 Vitamininin suda çözünür bir formudur ve birçok hücresel süreci destekleyen temel bir besindir; vücuttaki yağların ve şekerlerin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur ve sağlıklı hücreleri korur, akneyi azaltmaya, eklem esnekliğini artırmaya ve hiperpigmentasyonu tedavi etmeye yardımcı olur. Vücutta depolanmadığından, Niasinamidin diyetinizle düzenli olarak yenilenmesi gerekir  et, balık, süt, yumurta, yeşil sebzeler ve tahıllar gibi gıdalarda bulunur. Genişlemiş gözenekler, ince çizgiler ve kırışıklıklar, düzensiz doku ve renk değişikliği ve akne gibi cilt sorunlarını önlemeye ve azaltmaya yardımcı olmak için topikal olarak da uygulanabilir.

Niasinamidi cilt bakımı rutinime nasıl dahil edebilirim?

Niasinamid içeren bir serumu, temizlikten sonra ve nemlendiricinizden önce kullanmak, onu günlük rutininize dahil etmenin en kolay ve en işlevsel yoludur. Cildi değerli lipidlerle beslemek için bir krem ​​kullanılabilirken, serumlar genellikle onları doğrudan daha derin cilt katmanlarına iletmek için özel olarak kapsüllenmiş konsantre miktarlarda aktif bileşenlerle formüle edilir. Optimum sonuçlar için, Niacinamide serumunuzu gündüz ve gece rutininize dahil edin, hafif dokunuş hareketleriyle yüze, boyuna ve dekolteye eşit şekilde uygulayın. 

Niacinamide’in temel cilt faydaları nelerdir?

Vitamin B3’ün birçok faydası ve güçlü anti-inflamatuar özellikleri vardır; sadece ciltteki fazla yağı kontrol etmeye yardımcı olmakla kalmaz, genişlemiş gözeneklerin görünümünü gözle görülür şekilde iyileştirmeye ve azaltmaya yardımcı olur aynı zamanda ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatmaya da yardımcı olur, düzensiz cilt tonunu iyileştirir, parlaklığı geri kazandırır, doğal cilt bariyerini güçlendirir ve cildin yüzeyini yenileyerek çevresel hasarın etkilerini azaltır. Buna ek olarak, B3 Vitamini cildi güçlendiren seramidlerin doğal üretimini desteklemeye yardımcı olduğu için nem kaybını ve dolayısıyla cildin kurumasını da önler.

Sizde Fason Aktif Kömür Maskesi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?