NEMLENDİRİLMİŞ AYAKLAR YUMUŞAK TOPUKLAR


Konu kuru cilde geldi mi, cildin nemli tutulmasının önemini bir kez daha belirtmek lazım. Kaliteli bir nemlendiricinin önemi de burada ortaya çıkıyor. Yoğun ayak kremleri cilt tarafından en dış katmanda kendi suyunu koruma amacıyla emilir. Ayrıca krem, bir bariyer gibi davranarak dışarıdan gelen etkilere karşı cildinizi korur.

NEMLENDİRMENİN ÖNEMİ

Ayak derinizin her zaman yumuşacık kalması ve nemini kaybetmemesi için duştan ya da ayak peeling’i uygulamasından sonra düzenli olarak kremleme işlemini yapmanızı öneririz. Ayrıca gece yatmadan da ayaklarınızı kremlerseniz, yumuşaklığı ve parlaklığı sabaha taşıyabilirsiniz.

TOPUKLARIMIZ NASIL YUMUŞAR

Bu sertlik zamanla topuk bölgesinde çatlamalara neden olur. Eğer önlem alınmazsa çatlaklar giderek derinleşir ve büyük yaralara neden olur. Bütün bunları önlemek için mutlaka topuk yumuşatıcı özelliği olan ayak bakım kremleri kullanılmalı ve kaybedilen nemin geri kazanılması sağlanmalıdır.,

 

Sizler de dilediğiniz gibi güçlü etkilere sahip kremleri fason olarak ürettirmek isterseniz. Biz Dağlar Kozmetik olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Kırışıklıklarınıza karşı bir an önce etkili kremler üretmek istiyorsanız AR-GE laboratuvar telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.  +90 554 831 87 70 numarasına hafta içi 08:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için furkansoydan@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

 

Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?