Parfüm seçimi oldukça kişisel bir tecrübedir. Kişinin yaşam tarzı, gece ve gündüz için tercih ettiği kokular, yaşı ve kişiliği parfümün üzerinde yakışması için bazı kıstaslardır. Ancak en önemlisi parfümün ciltle uyuşmasıdır.

Yapılan en büyük yanlışlardan birisi başkasının üzerinde beğendiğimiz kokuyu kendimizin kullanmasıdır. Parfümün her ciltte farklı duracağını göz önünde bulundurarak seçimler yapmak önemlidir. Her insanın vücut pH ı, hormonları, teri, vücut sıcaklığı ve enerjisi farklıdır. Kısacası vücut kimyasının parfümün kimyasıyla uyuşması gerekir. Parfüm ciltle temas edince şişede koktuğundan daha farklı bir koku yayılır.

Örneğin sportif ve enerjik bir kişiliğiniz varsa portakal, limon gibi kokular size çok yakışacaktır. Eğer zarif ve elegant iseniz oryantal, tropik ve vanilya kokuları daha uygun olacaktır. Genç veya genç kalanlardan iseniz ve kendinizi seksi hissetmek istiyorsanız şekerli, tatlı ve meyvemsi kokular üzerinizde çok yakışacaktır. Parfümün cildinize uyumunu test etmek için biraz cildinizde kalmasını beklemeli ve sonrasında tekrar koklamalısınız.

Dağlar Kozmetik tarafından ‘ixora’ markasına yıllardır büyük titizlikle çalışılan parfümlerin üretiminde müşterilerin istekleri her zaman göz önünde bulundurulmakta ve sürekli yeni parfümler çıkartmaktadır.

Siz de fason parfüm üretimi yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak bizlere iletişime geçebilirsiniz.

Ürettiğimiz ürünleri incelemek / numane sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklaya bilirsiniz.

 

#istanbul #fason #kozmetik #uretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday