Fason kozmetik üretimine Ankara‘ da devam eden Dağlar Kozmetik üretim talepleri ile ilgilenmeye devam etmekte, sizlerle son paylaşımda bulunduğumuz Whitening (Beyazlatıcı / Aydınlatıcı) ürünlerinin müşteri onayı alındı ve artık seri üretime başlandı. Fason kozmetik üretimi için yeni projeleri değerlendiren Dağlar Kozmetik ixora firması için üretim yapmaya devam edecek. Whitening ürünlerden önce üretimini üstlendiği ixoraoil Mucize Yaratan Bitkisel Yağlar kategorisinde üst sıralarda yerini almaya başladı.

İxoraoil ürünü Selülit ve Hamile Çatlaklarıgidermeye yardımcı bir ürün olarak tasarlandı. Kullanıcıların üründen memnun kalması üzerine 30ml tüpler yerine 50ml tüpler kullanıldı. İxoraoil içeriği neler neden kullanıcılar mutlu? Bir ürün satın aldığınızda size vermiş vaatleri yerine getirmiyorsa o ürünü bir daha satın almazsınız… ixoraoil ilk kullanım ile beraber gözle görülür etki çok azda olsa gösterir. İxoraoil selülit bölgesinde ve hamile çatlaklarını gidermesi için tasarlanmış özel bir yağdır bu yağ bitkisel içeriklerden elde edilir Jojoba, Hindistan cevizi, Avacado, Biberiye gibi cilt yenileyici özellikleri olan bitkilerin yağları ixoraoil ürünü için bir araya getirildi. İxoroil şuanda eczanelerde satışa sunulmaya başlandı. Güvenilir ve vaatlerini yerine getiren ürünlerden olan ixoraoil artık eczanelerde görebilirsiniz.

Bizlerle beraber çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız. Ankara fabrikamız ve İstanbul Dış Ticaret müdürlüğümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Ürettiğimiz ürünleri incelemek ve numune siparişi vermek için lütfen burayı tıklayınız.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday