Dövizdeki ciddi dalgalanma, ABD’den ithal kozmetik ürünlerde ciddi vergi yükümlülüklerinin getirilmesi yurtiçinde insanları merdiven altı sahte ürün üretimine teşvik etmiştir. Dolayısı ile alım gücü düşen kozmetik kullanıcıları da malesef sahte ürünlere yönelmiştir.

Her yasal işin belirli bir düzeni, izlenmesi gereken bir prosedürü vardır. Kendiniz için belirlediğiniz yol kurallara uymuyorsa üzülerek belirtiyoruz ki; yapmaya çalıştığınız şey merdiven altı üretim, yapacağınız ürün ise merdiven altı kozmetik ürün olacaktır.

Sadece para kazanmak, kar elde etmek için yapılan hiçbir iş; ister doktor, ister mühendis, ister mali müşavir, ister ticaretle uğraşıyor olun kurallara uymazsanız sizi doğru insan yapmaz. Hele ki söz konusu insan sağlığı ise konunun ciddiyetini tekrar düşünmemiz gerekir.

Merdiven altı diye tabir edilen ürünlerin bildirimleri, güvenlilik dosyaları bulunmaması sebebiyle formülasyonlarının ne içerdiği tam olarak bilinemez. Dolayısı ile kanserojen veya alerjen maddeler, ciltte ciddi sağlık problemine neden olabilecek asitler vs. pek çok kimyasal madde kullanılabilir. Bu da cildinize zarar verebildiği gibi kandan emilerek daha büyük sorunlara neden olabilir ki kozmetik ürünlerin kullanım amacının kısaca güzelleştirmek olduğunu düşünür isek güzelleşmeyi bekleyen kullanıcının psikolojisinde görülecek bozulmalar da azımsanmayacak kadar çok olacaktır. Bu nedenle güvenmediğiniz ürünleri kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz. Bildirimini ürün güvenlilik dosyalarını titizlik ile yaptığımız Ixora markalı kozmetik ürünlerimize ve samimiyetimize güvenebilir, isterseniz yasal yolları takip ederek bizlere kendi kozmetik ürününüzü fason olarak güvenle ürettirebilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday