Bir kişi ya da firma tarafından üretilmekte olan ürün veya hizmetlerin sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, logo, arma, desen vb. her türlü işaret veya bunlardan birkaçının bileşimi marka olarak nitelendirilir.

Marka, ürünün üzerine eklenen bilinirlik ve algıdan oluşur. Bir şirketin güçlü bir markaya sahip olması çok değerlidir. Bugünkü rekabet ortamında markanın şirketler için ne kadar önemli olduğu tartışma götürmez. Bu nedenle güçlü bir markaya sahip olmanın, bir fabrika sahibi olmaktan daha değerli olduğu bir gerçektir.

Marka işletmenin ürünü olduğu için hem risk ve kar hem de rekabet avantajı bakımından önemli bir yere sahiptir. Marka; taklit, kopya vb. haksız rekabete karşı işletmeyi korur. Eğer güçlü bir markaya sahipseniz aynı zamanda etkileyici ve büyüleyici bir güce sahip olursunuz. Talep arttıkça müşteri bağlılığı da artacaktır.

Peki bir markanın tescilli olduğunu nasıl anlayacağız diye düşünüyorsanız eğer; markanın hemen yakınlarında göreceğiniz Ò işareti “Register” olarak okunmakta ve “Tescillidir” anlamı taşımaktadır.

Hiçbir tüketici ücret ödediği malın boşa gitmesinden, satın aldığı ürünün çevredekiler tarafından kötü bir ürün olduğundan bahsedilmesinden, ürünün beklediği yüksek performansı göstermemesinden mutlu olmaz.

Siz de piyasaya bir kozmetik ürün ile girecekseniz ve bu kozmetik ürünü güvenilir şekilde ürettirebileceğiniz bir fason kozmetik üretici arıyorsanız, aynı zamanda kendi markanız ile markalaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizler deneyimli ekibimiz ile sizlere her aşamada olduğu gibi marka tescil aşamalarında da yardımcı olacak, ilerleyeceğiniz tüm bu yol boyunca destekçiniz olacağız.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday