MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

Keskin bakışlar, rengarenk dudaklar, suya dayanıklı maskaralar, eyelinerlar, allıklar, bronzerlar, ışıl ışıl  highlighterlar  hemen hemen her kadının sahip olduğu nice kozmetik ürünleri ve aynanın karşısında keyif ve özenle geçirilen dakikalar… Makyaj yapmak güzel olsa da makyajın en sevilmeyen yanı temizleme kısmıdır. Makyaj temizleyiciler, makyaj temizleme jelleri, cilt temizleyiciler ve daha pek çok ürün üst üste kullanıldığı zaman cilt biraz tahriş olabilir.

Makyaj temizleme suyu, makyajını temizledikten sonra ortaya çıkan solgun ve mat görünümün aksine cildinin parlamasını sağlar. Aynı zamanda cildin daha taze görünmesini sağlar ve gözeneklerde biriken makyaj artıklarını bir mıknatıs gibi dışarı çeker ve cildin ışıldamasını, parlak görünmesini sağlar. Makyaj suyunu bir parça pamuğa dökerek cildinizdeki makyaj artıklarından ve kirlerden anında kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda makyaj suyu ile temizlenen cildin durulanmaya da ihtiyacı kalmaz.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday