AR-GE tanım olarak, ‘bilimsel ve teknik bilgi birikimini artırmak amacıyla, sistematik bir temele dayalı olarak yürütülen, yaratıcı çaba ve bu bilgi birikiminin yeni uygulamalarda kullanımıdır.’

Hayatımızda vazgeçilmez bir yere sahip olan kozmetik ürünler, günlük hayatta ilaçlardan daha fazla tükettiğimiz ürünlerdir. Kozmetik endüstrisi dünyada önemli bir yere ve güce sahiptir.

Kozmetik ürünlerde tüketicilerin beklentisi, bakım ve güzellikle ilgili beklentilere cevap vermesi ve güvenli olmasıdır. Doğal olarak bu beklentilerinin yatırım bazında bir maliyeti vardır. Günümüzde kozmetik ürünler, sadece basit maddelere ve klasik formülasyonlara sahip değillerdir. Kozmetik sektöründe daha etkili ve daha güvenli ürünleri tüketiciye sunulabilmek için yeni kozmetik maddelerin veya karışımların elde edilebilmesi araştırma ve geliştirmeye büyük emek harcamak ile oluşmaktadır.

Bu doğrultuda, fason üretim çalışmalarında müşterinin talebi doğrultusunda yeni formülasyonlar çalışılarak, talep edilen ürün özelliklerini elde etmek için gerekli çalışmalar özverili yapılır.

Siz de Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday