Ankara fason kozmetik fabrikamız 21 yıldır sizlere hizmet vermektedir. Sizlerden gelen talepleri en ince detayına kadar inceleyerek en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Son gelen talepler doğal gül suyu ile ilgili olduğu için genel bir bilgilendirme yapmak istedik.

Ülkemizde ve dünyanın çeşitli bölgelerinde binlerce gül suyu üretimi yapan firma bulunmakta. Ancak ülkemizde Isparta şehrinde yetişmekte olan bir gül var ki neredeyse tüm dünyanın gözü gül konusunda Isparta üzerinde diyebiliriz.

Rose Damascena gül familyasının Rosa cinsinden olan bu gül türü fosil kaynaklı kayıtlara göre, gülün yeryüzündeki varlığı en az 35 milyon yıllık bir geçmişe sahip olduğunu gösteriyor. Gül çiçeğinin insanlık tarihi 4500-5000 yıllık cıvıl cıvıl bir geçmişi bulunmakta. Bu zaman diliminde gül pek çok konuda varlığını göstermekle beraber güzellik cilt bakım hammaddesi olarak kullanılıyor.

Hafif yapısıyla tüm cilt tiplerine uyumlu olan gül suyu son zamanlarda çok tercih edilen bir ürün haline geldi. Cildi yatıştırmaya, renk eşitsizliğini gidermeye ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı oluyor.

 

Siz de Fason Doğal Gül Suyu Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

 

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday