KOZMETİK SEKTÖRÜNÜN DİKKATİNE KOZMETİK ÜRÜN FASON ÜRETİMİ


T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, ÜTS ve EBS sistemi üzerinde yaşanılan sorunlar ile ilgili duyuru yayınlanmıştır.

Firmalardan alınan geri dönüşler, talepler ve yapılan tespitler doğrultusunda firmaların ÜTS üzerinden yapılan firma kayıt ve bildirim işlemleri ile EBS üzerinden yapılan firma kayıt işlemlerinde sorun yaşadığı tespit edilmiştir. Bu sebeple kozmetik sektörüne yönelik sektör memnuniyetini arttırmak, yaptıkları iş ve işlemlerde kolaylık ve hız sağlamak amacıyla; iş süreç çizelgelerinin yer aldığı yönlendirici rehber doküman hazırlanmıştır. Söz konusu dokümana aşağıda belirtilen linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.titck.gov.tr/faaliyetalanlari/kozmetik/kozmetik-mevzuati 

İlgililere duyurulur.

 

 

Siz de Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?