KOZMETİK SEKTÖRÜ DUYURU KOZMETİK ÜRÜN FASON ÜRETİMİ


 

SURDER (Sağlık Ürünleri Derneği)-TİTCK Sektör İstişare Toplantısı 25 Aralık 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

Kişinin sağlık halinin ve bir parçası olarak kendini iyi hissetme halinin devamlılığı için takviye edici gıdalar ile kozmetikler kullanılabilmektedir.

Derneğin Çalışma Grubu Başkanları, çalışma alanları ve sektörün güncel sorunlarını, merak edilenleri ve çözüm önerilerinin bulunduğu sunumu kurum yetkililerine ve tüm katılımcılara sunmuştur.

25.12.2019 tarihinde gerçekleştirilmiş olan SURDER İstişare Toplantısında iletilmiş olan soruların cevapları ekte yer almaktadır.

https://www.titck.gov.tr/duyuru/kozmetik-firmalarinin-dikkatine-07012020105523

İlgililere duyurulur.

 

Siz de  Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?