Kozmetik Kongresi-2019


Kimyagerler Derneği’nin yoğun emek vererek hazırlamış olduğu her yılın şubat ayında organize edilen Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi; bu yılda düzenlenmiş olup 22-24 Şubat tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongrede Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu temsilcileri ve sektör temsilcilerinden sunumlar, poster sunumları, eğitimler ve ödüllendirmeler yapılacak olup,  programının tam olarak netleşmemiş olmasından ötürü net bilgi verememekle birlikte, program içeriği güncellendikçe sizler ile paylaşıyor olacağız.

Kozmetik sektörü profesyonellerinin, bilim insanlarının, kozmetik sektörü temsilcilerinin ve öğrencilerin katıldığı kongreye Dağlar Kozmetik olarak her yıl katılmaya özen gösteriyor, kozmetik sektörünün nabzını tutuyoruz. Sizleri de hem kongreye, hem de kongre aracılığı ile tanışmaya davet ediyoruz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason KozmetikFason Kozmetik ÜretimFason Kozmetik ÜretimiHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?