Fason kozmetik üretimi sanıldığından oldukça zorlu ve zahmetli bir iş…

Firmanızın istemiş olduğu kaliteyi ve fiyatı tutturmak oldukça zorlu ve zahmetli adımlara sevk eder hem üreticiyi hemde ürettiren firmayı defalarca numune çalışılır lakin istenilen kaliteye ulaşmak çok uzun zamanlar alır. Örneklendirmek gerekirse ilk önce ambalajı belirlememiz gerekir ikinci adım ise tasarım üçüncü adım ise ürettirecek olduğunuz ürünün kalitesi bu süreçlerin doğru adımları şu şekildedir.

Ne ürettirmek istediğinize karar verin..ve araştırın…

Araştırmalarınız sonucunda rahatça pazarlamasını bileceğiniz bir ürün ise ambalaj ve tasarım örnekleri araştırın. Yapılan araştırmalarda bir ürünün satışı için en önemli etkenin ambalajın üzerindeki tasarım olduğu kişilere içinde ne olduğunu rahatça anlaşılabilir bir tasarımla karşısına çıkmaya gayret edin. Eğer e-ticaret üzerinden pazarlamanızı yapacaksanız ürün fotoğrafınızın çekiminin satış odaklı olmasına özen gösterin.

Ürünü üretmek pazarlamaktan çok daha kolay Dağlar Kozmetik için, çünkü 19 yılı aşkın uzman personeli ile tasarımda ve ürün içeriklerinin hazırlanması ve size bir numune gönderilmesi saatlerimizi alıyor artık. Grafik tasarım ekibi ve ambalaj konusunda sizlere destek olacak arkadaşlarımız sizlere yardımcı oluyorlar.

ixora firmasına ürettiğimiz ürünleri resmi satış ve fabrika satış mağazası olan www.bulsakalsak.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday