KOLONYA FASON ÜRETİMİ


Kolonya bilinen en eski koku ürünlerindendir, alkol oranı ile parfümden ayrılır. Hafif ve serinletici özelliği ile çok sevilen bir üründür. Günümüzde en popüler kolonya, geçmişte olduğu gibi limon kolonyasıdır.

Güzel koku, insanların ihtiyaç duyduğu ve aradığı bir gerçektir. Güzel kokunun yaşattığı duygular, bazen yemek yemek kadar önemli ve değerlidir. Mesela 10 yıl önce kullandığımız bir kolonyayı tekrar kullandığımızda hemen 10 yıl öncesine gideriz, anılarımızı anımsarız. Kolonya da bu anlamda insanlar için çok cazip bir kokudur.

Kolonya, birçok çiçek veya meyve aroması ile üretilebilir. Limon, mandalina, yeşil çay, lavanta, gül, yasemin, iğde, tütün gibi…

 

Siz de Kolonya ve birçok Kozmetik Ürün için Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?