KOLAJEN (COLLAGEN) İÇEREN KOZMETİK ÜRÜN FASON ÜRETİMİ


Kolajen cilt ve kas hücrelerinde bulunur, görevi ise bağ dokusunu güçlendirmektir. Hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür.  Bağ doku yapısına katılarak kas ve cilt hücrelerini korur. Dayanıklılık, esneklik ve canlılık verir. İnsan vücudunda kolajen proteini miktarı yaş ilerledikçe azalmaya başlar, yetersiz hale gelebilir. Bu kolajen kaybı cilt üzerinde kuruluk, kırışıklık ve selülit gibi sorunlara sebep olur. Cilt üzerinde düzenli olarak kullanılacak kolajen takviyesi ile olumsuz görüntüler üzerinde kolajen desteği vermek mümkündür. İnsan vücudunda bilinen 16 kolajen tipi vardır. Kolajenin büyük bir çoğunluğu vücudumuzda, tip 1,2,3 ve 10’dur.

Son zamanlarda kolejen kozmetik ürünlerde sıkça tercih ediliyor. Cilt bakım rutininize kolajene yer vererek, cildin genç ve dinç görünmesini sağlayabilirsiniz. Bilinen en büyük faydası cilt yaşlanmasını geciktirmektir. Bu protein ile cildinizin daha dayanıklı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Güçlü bir cilt ile sivilce, leke gibi olumsuz etkilerin önüne geçmek kolaydır. Cilt üzerinde yağlanmayı da engelleme konusunda fayda sağlar. Cildinize esnek bir yapı kazandırarak, gergin bir görünümden uzaklaşmanızı sağlar. Esnek bir cilt, kırışıklıklar üzerinde direnç gösterebilir. Deri katmanları inceldikçe, olumsuz etkilere karşı dayanıksız hale gelir. Kolajen deri katmanlarının kalınlaşması, dayanıklı hale gelmesine yardımcı olur.
Siz de Kolajen içeren Kozmetik Ürünler Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?