Koku, insanların düşüncelerini değiştirebilen bir parametredir. Düşünülenin aksine etkisi de oldukça büyüktür. İçeri girdiğiniz bir mağazanın büyüleyici kokusuna illaki kapılmışsınızdır. Hatta bazen sırf o güzel kokuyu almaya devam edebilmek için, fark etmeseniz dahi, o ortamdan ayrılmak istemezsiniz. Amaç da tam olarak budur zaten

Akılda kalıcı olmak için 5 duyu organına birden hitap edilmelidir. Araştırmalara göre satın alma davranışına bilinçaltının etkisi %80’nin üzerindedir. Koku alma duyusunun da bilinçaltına etkisi %60 civarında olduğu belirtilmektedir.

Koku bazı beyin nöronlarına etki edebilmektedir ve bu nöronlar sayesinde insanların o an ki düşüncelerinin normalden farklı olmasını sağlayabildikleri kanıtlanmıştır. Parfümlerin kullanım amaçları da bir nevi bu değil mi zaten? Üzerinize bir parfüm sıkarsınız,  güzel kokmaya başlarsınız. Modunuz yükselir, psikolojiniz değişir siz değişirsiniz.

‘‘Koku gönül gözünü açar.’’ demiş Mevlana ve eklemiş “Gülün olmadığı yerden gül kokusu geldiğini hiç gördün mü ki? Koku sana kılavuz ve rehberdir.’’ Bu sebeple çeşitli araştırmalar yapılmış, stresli insanlar için lavanta, bebekler için menekşe, ergenlik dönemindeki gençler için gül, limon, bergamot vb. pek çok koku pek çok soruna rehber olarak önerilmiştir.

Bizler kokunun rehberliğine inandık ve bu yola gönül verdik. Güzel kokuları güzel insanlarla buluşturmak için 20 yıldır sizlere hizmet etmekteyiz. Ixora bay ve bayan parfümlerimiz, oda spreylerimiz, diffuserlarımız, oto parfümlerimiz vb. pek çok ürünümüz ile sizleri kokunun büyüleyici dünyasına bekliyoruz. Kendi parfümümüzü ürettirmek istiyoruz diyorsanız ona da varız, fason olarak parfüm ürettirmek isterseniz de bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday