KOJI LEKE KREMİ


KOJI LEKE KREMİ

Vücudun çeşitli yerlerinde, normal cilt renginden daha belirgin olarak ortaya çıkan lekeler, cilt lekesi olarak tanımlanmaktadır. Kadın ve erkeklerde belirli dönemlerde, beslenme, genetik yapı, kirli hava gibi birçok nedene bağlı olarak gelişebilen cilt lekeleri, kişinin yaşamını olumsuz etkilemektedir. Cilde rengini veren melanin pigmentinin bir bölgede yoğunlaşmasıyla oluşan ve çeşitli nedenlerle meydana gelen bu cilt lekelerinden kurtulmak oldukça önemlidir.

Koji Leke Kremi, içeriğindeki patentli aktif bileşik olan Kojylmethyl Dichlorobenzyl Piperazine ile tirozinaz enzimini inhibe ederek melanin oluşumunu engelleyen yerli dermokozmetik bir üründür. Bu ürünün düzenli kullanımında ciltteki lekelerde gözle görülür azalma görülmektedir. İçeriğindeki bitkisel ürünler sayesinde cilde hoş, pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazandırır. Yağsız formülü ile cilt tarafından kolaylıkla emilir ve cilde hızlıca nüfuz eder. Her cilt tipi için uygundur.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?