KOENZİM Q10 İÇEREN KOZMETİK ÜRÜN FASON ÜRETİMİ


Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan bir bileşiktir. Ayrıca antioksidan özelliği ile hücreleri oksidatif hasarlardan ve hastalığa sebep olan bakterilerden korur.  Vücudun doğal olarak ürettiği koenzim Q10, bir vitamin grubudur. Fakat üretimi yaşla ilerledikçe azalma eğrileri gösterir. Cildiniz yaşlanmaya neden olan olumsuz etkilere çoğunlukla maruz kalmaktadır.  Hücresel hasarlar, hormonal bozukluklar, UV ışınları gibi olumsuz etkenler cildin yaşlanmış görünmesine, neminin azalmasına ve cildin katmanlarının incelmesine neden olabilir. Koenzim Q10’i cilde uygulamak, hücrelerde iç ve dış etkenlerden kaynaklanan hasarı azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca kırışıklık derinliğini azalttığı da etkileri arasında gösterilmektedir.  Kozmetikte yaşlanma karşıtı (anti-aging) özelliği ile Koenzim Q10 kullanılmaktadır. Koenzim Q10 içeren kremler, sabunlar ve çeşitli kozmetik ürünler kullanarak cildinizin ihtiyacı olan enerjisini destekleyebilirsiniz.

Siz de Koenzim Q10 içeren kozmetik ürünleri fason üretim ile elde edebilirsiniz. Ankara‘ da Fason kozmetik üretimine  devam eden Dağlar Kozmetik, üretim talepleri ile ilgilenmeye devam etmektedir.

 

Bizlerle beraber çalışarak fason kozmetik ürün üretimi yaptırmak istiyorsanız,  Ankara fabrikamız ve İstanbul Dış Ticaret müdürlüğümüzde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

Ürettiğimiz ürünleri incelemek ve numune siparişi vermek için lütfen burayı tıklayınız.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?